Registrovať| Prihlásiť
Zavolajte nám
+421 911 166199

Napíšte nám
info@aveparty.sk
VSTÚPTE

O nás – AVE PARTY

Vítame Vás na internetových stránkach AVE PARTY.sk

Čo znamená a prečo AVE PARTY? Doslovne je to možné preložiť asi takto: AVE – buď pozdravený, zdravím ťa… a PARTY – večierok, stretnutie, spoločnosť, žúr… Takže by to mohlo znamenať niečo ako: Buď pozdravený večierok, alebo Zdravím ťa spoločnosť…. :-)

V skutočnosti ale AVE PARTY znamená:

POŽIČOVŇA KARNEVALOVÝCH KOSTÝMOV

PREDAJ KARNEVALOVÝCH KOSTÝMOV A MASIEK

PREDAJ KARNEVALOVÝCH DOPLNKOV

PREDAJ PARTY SORTIMENTU

POŽIČOVŇA A PREDAJ PARTY TECHNIKY

PREDAJ DARČEKOVÉHO TOVARU

a dúfame, že AVE PARTY bude pre vás aj Váš najlepší kamarát pri príprave akejkoľvek spoločenskej, či súkromnej udalosti. 

Karneval, rodinná oslava, firemný event, rozlúčka so slobodou, party, alebo čokoľvek, kde sa mate cítiť dobre, zabaviť sa a užiť si príjemné chvíle s niekým kto je pre vás dôležitý. Na všetky tieto, ale aj iné slávnostné udalosti vo vašom živote, sme tu pre vás. Sme tu preto, aby sme vám poradili a pomohli spraviť vašu udalosť ešte krajšou, ešte príjemnejšou, ešte slávnostnejšou, ešte úprimnejšou, ešte veselšou, ešte tajuplnejšou, ešte prekvapivejšou a ešte takou a takou … ale hlavne aby bola čo najnezabudnuteľnejšou spomienkou na významnú chvíľu vášho života.

Takže nech sa páči – preklikajte si naše internetové stránky, alebo sa príďte pozrieť k nám do predajne na Klincovej ulici 35 v Bratislave (pre tých ktorí ešte nevedia, tak vchod k nám je z Mraziarenskej ulice).

Tešíme sa na Vás! 

S pozdravom

                                                                                                               kolektív  AVE PARTY

AVE PARTY registračný formulár


Vážený zákazník. Ak sa chcete registrovať na našej stránke, prosím vyplňťe nasledovnú žiadosť o registráciu.

AVE PARTYlogin form