Registrovať| Prihlásiť
Zavolajte nám
+421 911 166199

Napíšte nám
info@aveparty.sk
VSTÚPTE

POŽIČOVŇA KOSTÝMOV

Vítame vás v našej požičovni kostýmov. Sme radi, že ste sa dostali až sem, ale budeme ešte radšej ak nás navštívite aj osobne u nás v AVE PARTY požičovni. Aby ste sa u nás cítili dobre, máme pre vás pripravených pár informácií a rád. Ono – zdá sa, že požičanie kostýmu je jednoduché… nájdem si v katalógu karnevalový kostým ktorý sa mi páči, prídem do požičovne, vyskúšam si vybraný kostým, požičiam si vybraný kostým a utekám preč…

Áno, môže to prebehnúť aj takto. Naša skúsenosť je však taká, že takto dopadne  jedna návšteva z desiatich, čo v percentuálnom vyjadrení znamená slabých 10%. A ako prebieha zvyšných 90%? Úplne inak…

Ak vám môžeme poradiť, na požičanie karnevalového kostýmu si spravte čas. Výber vášho kostýmu sa totiž môže natiahnuť aj na hodinku či viac. Medzi kúpou a požičaním kostýmu je len jeden rozdiel. Kúpený kostým je už len váš, ale ten požičaný kostým po akcii vrátite tomu, od koho ste si ho požičali (tým samozrejme myslíme nás – AVE PARTY 😉 ).  Karnevalové kostýmy v našej ponuke sa vyrábajú po celom svete a preto veľkosti, ktoré sú na nich uvádzané, sú len orientačné a zo skúsenosti môžeme povedať, že v tomto prípade 100% platí, že raz vyskúšať je viac ako 10x vidieť. Pokiaľ je aj veľkosť správna, treba rátať s tým, že tak ako jeden kabát alebo jedna blúzka nesvedči každému či každej, tak aj karnevalový kostým na niekom vyzerá dobre a na niekom lepšie. Preto ak máte pocit, že to nie je to „pravé orechové“, nebojte sa skúsiť si iný karnevalový kostým a obráťte sa na nás. Radi vám pomôžeme pri výbere karnevalového kostýmu.

Obliecť sa do karnevalového kostýmu je v podstate určitý druh recesie, ale napriek tomu aj tak každý chce, aby v karnevalovom kostýme, ktorý si požičal, vyzeral dobre. A vyzerať dobre znamená, že vám karnevalový kostým musí „padnúť“, musíte sa v ňom cítiť dobre a keď nám ho budete vracať, tak vám napadne myšlienka: „Kedy bude opäť nejaká akcia, nech si ho môžem opäť požičať“… :-)
Čo sa týka takýchto myšlienok, mám pre vás našťastie dobrú správu. Netrápte sa takýmito myšlienkami.  Máme veľa karnevalových kostýmov a v mnohých z nich budete vyzerať dobre! Takže sa nebojte a príďte opäť k nám do AVE PARTY.

Každý karnevalový kostým je len časťou jedného celku, ktorého základom ste vy a vaša osobnosť. Pre informáciu a radu ako mať ešte lepší pocit a dokonalejší dojem z vašej karnevalovej masky, pozrite: PREDAJ KARNEVALOVÝCH DOPLNKOV A MASIEK (už čoskoro).

Pre ponuku KARNEVALOVÝCH KOSTÝMOV pozrite náš E-SHOP

S pozdravom

                                                                                                              kolektív AVE PARTY

AVE PARTY registračný formulár


Vážený zákazník. Ak sa chcete registrovať na našej stránke, prosím vyplňťe nasledovnú žiadosť o registráciu.

AVE PARTYlogin form